B&B Slapen en meer is een gloednieuwe B&B in het Zeeuwse Goes. Met veel liefde en aandacht hebben we deze B&B geopend. We hopen dat u als gast een warm, comfortabel en ontspannen verblijf heeft.
Ga direct naar de website van B&B Slapen en Meer
B&B Slapen en meer is een gloednieuwe B&B in het Zeeuwse Goes. Met veel liefde en aandacht hebben we deze B&B geopend. We hopen dat u als gast een warm, comfortabel en ontspannen verblijf heeft.
Ga direct naar de website van B&B Slapen en Meer
Vanuit de liefde voor onze winkel is het idee ontstaan om onze eigen B&B te openen. Waar u bij ons in de winkel verwend wordt met de meest comfortabele matrassen, de mooiste kwaliteit beddengoed, een heerlijk zacht en luchtig dekbed en verschillede ergonomische kussens willen we dit gevoel graag met u delen in de B&B. In de aanwezige 'kussenbar' kunt u het fijnste kussen kiezen voor tijdens uw verblijf.
Geniet bij B&B Slapen & Meer van gastvrijheid met een Zeeuwse twist. U vindt onze B&B
aan de rand van de Zeeuwse stad Goes en biedt ruimte voor twee personen. In ons vrijstaande huisje vindt u alles wat u nodig heeft voor een ontspannen verblijf in de buurt van het gezellige centrum. Of u nu bij ons overnacht om uit te waaien aan de Zeeuwse kust, het stadscentrum wilt bezoeken of gewoon even wil ontsnappen aan de dagelijkse drukte, in onze B&B komt u helemaal tot rust.

Het was een droom die we werkelijkheid hebben laten worden. Met veel plezier en aandacht hebben wij ons 17e eeuws arbeidershuisje ingericht naar een eigentijds en gezellige bed & breakfast. U verblijft in een gastenverblijf met eigen ingang en vanaf het terras heeft u uitzicht op de tuin waar u de vogeltjes volop hoort fluiten. Ook vindt u parkeergelegenheid op eigen terrein.
Wanneer u binnenstapt, ziet u een sfeervolle woonkamer, een fijne eethoek en in de slaapkamer vindt u een extra lang comfortabel bed. De badkamer is uitgerust met een douche, toilet en föhn.
Zowel in de winter als in de zomer zit u er warm en koel bij dankzij de airconditioning. Tijdens een rustig avondje in de B&B hoeft u zich niet te vervelen. Er is gratis wifi en een ruime keuze uit boeken, spelletjes en tijdschriften. U kunt in de B&B volledig onthaasten en ontspannen.
Het is mogelijk om een uitgebreid en vers ontbijt bij te reserveren. Met lokale (Zeeuwse) producten verwennen wij u graag. Ook is het mogelijk om uw eigen ontbijt klaar te maken of een hapje op te warmen. U vindt in onze keuken een magnetron, servies, glazen en voor warme dranken een Nespresso-apparaat en een waterkoker. Een kookplaat vindt u in ons huisje niet, maar in de buurt heeft u een ruime keuze in eetgelegenheden.

Onze prijs per overnachting is vanaf €135,- (minimaal verblijf: 2 nachten). Koffie en thee zijn hierbij inbegrepen, maar het ontbijt dient u nog apart bij te boeken. De B&B is rookvrij en huisdiervrij, en voor elektrische rijders is er tegen betaling een laadpaal op eigen terrein.
Boeken kan eenvoudig via ons boekingssysteem. Heeft u vragen? Neem gerust contact met ons op.
Of u onze B&B nu boekt voor een weekendje weg, een korte vakantie of even wilt ontsnappen aan de dagelijkse drukte, bij B&B Slapen en Meer bent u van harte welkom. We hopen dat we u binnenkort persoonlijk mogen ontvangen in ons gezellige huisje.